ZLEVNĚNO
| Cylinder volume | 1 968 ccm |
| Performance | 103 kW |
| Transmission | Manual |
| Emission standard | EURO 6 |
| Number of places | 7 |
| Total weight | 3 500 kg |
| Standby weight | kg |
| Payload | kg |
| Bed area (L×W×H) | 2 700×2 040×400 cm |
| Price | 399 000 CZK |
| Car ID | 1021 |
| In operation since | 2017 |
| Mileage | 200 368 km |
| Price | 399 000 CZK |
Technical parameters and equipment
Did not find the vehicle you were looking for?
Phone: 777 575 296
Phone: 732 478 218
E-mail: info@truckin.cz