| Objem | 2998 ccm |
| Výkon | 132 kW |
| Převodovka | Automatická |
| Emisní norma | EURO 6 |
| Počet míst | 3 |
| Celková hmotnost | 6500 kg |
| Pohotovostní hmotnost | kg |
| Užitková hmotnost | kg |
| Ložní plocha (dך×v) | 5 050×2 200×2 300 cm |
| DPH | 21% |
| Cena vč. DPH | 506 990 CZK |
| Celkem bez DPH | 419 000 CZK |
| ID vozu | 1025 |
| V provozu od | 05/2017 |
| Stav tachometru | 294 332 km |
| DPH 21% | 87 990 CZK |
| Cena vč. DPH | 506 990 CZK |
| Celkem bez DPH | 419 000 CZK |