ZLEVNĚNO
| Objem | 1 968 ccm |
| Výkon | 103 kW |
| Převodovka | Manuální |
| Emisní norma | EURO 6 |
| Počet míst | 7 |
| Celková hmotnost | 3 500 kg |
| Pohotovostní hmotnost | kg |
| Užitková hmotnost | kg |
| Ložní plocha (dך×v) | 2 700×2 040×400 cm |
| Cena | 399 000 CZK |
| ID vozu | 1021 |
| V provozu od | 2017 |
| Stav tachometru | 200 368 km |
| Cena | 399 000 CZK |