| Cylinder volume | 2198 ccm |
| Performance | 110 kW |
| Transmission | Manual |
| Emission standard | EURO 6 |
| Number of places | 3 |
| Total weight | 3 500 kg |
| Standby weight | kg |
| Payload | kg |
| Bed area (L×W×H) | 3000×1830×1960 cm |
| VAT | 21% |
| Total with VAT | 301 290 CZK |
| Total without VAT | 249 000 CZK |
| Car ID | 1039 |
| In operation since | 12/2015 |
| Mileage | 130602 km |
| VAT 21% | 52 290 CZK |
| Total with VAT | 301 290 CZK |
| Total without VAT | 249 000 CZK |
Technical parameters and equipment
Did not find the vehicle you were looking for?
Phone: 777 575 296
Phone: 732 478 218
E-mail: info@truckin.cz