| Cylinder volume | 2 287 ccm |
| Performance | 103 kW |
| Transmission | Manual |
| Emission standard | 0 |
| Number of places | 3 |
| Total weight | 3 500 kg |
| Standby weight | kg |
| Payload | kg |
| Bed area (L×W×H) | 3 650×1 850×1 850 cm |
| VAT | 21% |
| Total with VAT | 519 090 CZK |
| Total without VAT | 429 000 CZK |
| Car ID | 982 |
| In operation since | 01/2021 |
| Mileage | 151 531 km |
| VAT 21% | 90 090 CZK |
| Total with VAT | 519 090 CZK |
| Total without VAT | 429 000 CZK |
Technical parameters and equipment
Did not find the vehicle you were looking for?
Phone: 777 575 296
Phone: 732 478 218
E-mail: info@truckin.cz