ZLEVNĚNO
| Cylinder volume | 2 998 ccm |
| Performance | 118 kW |
| Transmission | Manual |
| Emission standard | EURO 6 |
| Number of places | 3 |
| Total weight | 3 500 kg |
| Standby weight | kg |
| Payload | kg |
| Bed area (L×W×H) | 4 300×2 100×1 900 cm |
| VAT | 21% |
| Total with VAT | 821 590 CZK |
| Total without VAT | 679 000 CZK |
| Car ID | 998 |
| In operation since | 07/2021 |
| Mileage | 156 318 km |
| VAT 21% | 142 590 CZK |
| Total with VAT | 821 590 CZK |
| Total without VAT | 679 000 CZK |
Technical parameters and equipment
Did not find the vehicle you were looking for?
Phone: 777 575 296
Phone: 732 478 218
E-mail: info@truckin.cz