| Cylinder volume | 1968 ccm |
| Performance | 100 kW |
| Transmission | Manual |
| Emission standard | EURO 6 |
| Number of places | 3 |
| Total weight | 3 500 kg |
| Standby weight | kg |
| Payload | kg |
| Bed area (L×W×H) | 3 265×1 780×1 940 cm |
| VAT | 21% |
| Total with VAT | 385 990 CZK |
| Total without VAT | 319 000 CZK |
| Car ID | 1042 |
| In operation since | 05/2016 |
| Mileage | 182243 km |
| VAT 21% | 66 990 CZK |
| Total with VAT | 385 990 CZK |
| Total without VAT | 319 000 CZK |
Technical parameters and equipment
Did not find the vehicle you were looking for?
Phone: 777 575 296
Phone: 732 478 218
E-mail: info@truckin.cz