| Cylinder volume | 1 560 ccm |
| Performance | 84 kW |
| Transmission | Manual |
| Emission standard | 0 |
| Number of places | 5 |
| Total weight | 3 500 kg |
| Standby weight | kg |
| Payload | kg |
| Bed area (L×W×H) | 850×1 200×1 100 cm |
| Price | 159 000 CZK |
| Car ID | 1000 |
| In operation since | 06/2014 |
| Mileage | 193 456 km |
| Price | 159 000 CZK |
Technical parameters and equipment
Did not find the vehicle you were looking for?
Phone: 777 575 296
Phone: 732 478 218
E-mail: info@truckin.cz