ZLEVNĚNO
| Cylinder volume | 2 198 ccm |
| Performance | 92 kW |
| Transmission | Manual |
| Emission standard | 0 |
| Number of places | 6 |
| Total weight | 3 500 kg |
| Standby weight | kg |
| Payload | kg |
| Bed area (L×W×H) | 3 050×2 050×340 cm |
| Price | 209 000 CZK |
| Car ID | 991 |
| In operation since | 02/2013 |
| Mileage | 185 313 km |
| Price | 209 000 CZK |
Technical parameters and equipment
Did not find the vehicle you were looking for?
Phone: 777 575 296
Phone: 732 478 218
E-mail: info@truckin.cz