| Cylinder volume | 1 598 ccm |
| Performance | 107 kW |
| Transmission | Manual |
| Emission standard | 0 |
| Number of places | 9 |
| Total weight | 3 500 kg |
| Standby weight | kg |
| Payload | kg |
| Bed area (L×W×H) | 1 005×1 250×1 300 cm |
| VAT | 21% |
| Total with VAT | 277 090 CZK |
| Total without VAT | 229 000 CZK |
| Car ID | 1007 |
| In operation since | 02/2017 |
| Mileage | 288 809 km |
| VAT 21% | 48 090 CZK |
| Total with VAT | 277 090 CZK |
| Total without VAT | 229 000 CZK |
Technical parameters and equipment
Did not find the vehicle you were looking for?
Phone: 777 575 296
Phone: 732 478 218
E-mail: info@truckin.cz