| ID vozu | 1025 |
| Rok výroby | 05/2017 |
| Objem | 2998 ccm |
| Najeto | 294 332 km |
| Celková hmotnost | 6500 kg |
| DPH 21% | 87 990 CZK |
| Cena vč. DPH | 506 990 CZK |
| Celkem bez DPH |
419 000 CZK |
| ID vozu | 986 |
| Rok výroby | 08/2019 |
| Objem | 2 287 ccm |
| Najeto | 462 172 km |
| Celková hmotnost | 3 500 kg |
| DPH 21% | 69 090 CZK |
| Cena vč. DPH | 398 090 CZK |
| Celkem bez DPH |
329 000 CZK |
| ID vozu | 985 |
| Rok výroby | 05/2012 |
| Objem | 2 287 ccm |
| Najeto | 211 858 km |
| Celková hmotnost | 3 500 kg |
| DPH 21% | 33 390 CZK |
| Cena vč. DPH | 192 390 CZK |
| Celkem bez DPH |
159 000 CZK |